O nas

Poznaj naszą historię

URB DOMDACH działa na rynku z niewielkimi przerwami od 1997  roku. Jesteśmy małą firmą, która kontynuuje tradycję rodzinną „budowlańców”, trwającą  już od lat 60-tych. Zajmujemy się szeroko pojętą tematyką dachów – doradzamy, obliczamy i dostarczamy potrzebne materiały, a przede wszystkim montujemy wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe – od papy, poprzez różne pokrycia blaszane, aż do dachówek ceramicznych i betonowych.

Firmą kieruje Tomasz Domżał, mistrz dekarski, który mimo ponad 30-letniego doświadczenia wciąż dba o doszkalanie siebie i pracowników, śledzi najnowsze trendy w budownictwie, zwraca uwagę na nowe technologie i materiały, inwestuje w nowoczesne narzędzia, po to, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jest także specjalistą firmy FAKRO, autorem artykułów do magazynów branżowych oraz instruktorem szkoleniowym.

Jednym z miłych sukcesów było zwycięstwo w I edycji konkursu ”Pochwal się dachem” organizowanego nadal, od wielu już lat przez miesięcznik DACHY – wydawnictwo poświęcone tematyce dachów.

%d blogerów lubi to: